Найдинамічніша HR-конференція літа
Існує легенда, що до берегу Чорного моря в Одесі щолітку припливає величеееезна яскраво-жовта качка. Вона радісно купається у прохолодній водичці, але на берег виходить лише одного дня —
16 липня. Хто побачить її зблизька – тому буде щастя і багато кандидатів :)

Цьогоріч в Одесі robota.ua влаштує справжню ПроКачку – скілів, знань, досвіду,
вражень та гарного настрою!
Хочу бути учасником!
HR. Business. Friends
учасників
250+
25
14
топ експертів
годин доповідей
та дискусій
Аудиторія
CEO
CHRO
Total Rewards Head & Talent Leaders
HRD
HRG
250+ гостей
На учасників та спікерів конференції чекатимуть інтерактиви на березі моря, дегустації, зіркові гості та запальні коктейлі на afterparty!
Про що будемо говорити?
Трансформація лідерства
Баланс між особистим життям та роботою
Боротьба за таланти та секрети утримання співробітників
Розвиток бренда роботодавця та HR-маркетинг
HR-аналітика
HR в створенні сервісної культури
Аналітика ринку праці
Інклюзивність та її розвиток у компаніях
Побудова ТОП-команд
Як підвищити продуктивність мозку та встигати більше
Але це ще не все:
В ігровому форматі розкриємо секрети залучення талантів
Навчимося хантити, як справжні мисливці
Прокачаємо ораторські навички
Влаштуємо такий нетворінг, що голова піде обертом
Перетанцюємо всю Одесу та заспіваємо так, що почують у Києві
В нас зберуться найкращі та зіркові експерти:
Марія Єфросиніна
українська телеведуча, громадська діячка, засновниця серії благодійних заходів «Charity weekend», Почесний Посол ООН.
Кірілл Манковскі
CEO robota.ua
Управлінець з великим досвідом роботи в технологічній сфері. Керував як департаментами, так і цілими компаніями в різних галузях, таких як: телекомунікації, побутова електроніка, цифровий маркетинг та консалтинг.До приходу в українську компанію Кірілл обіймав декілька керівних посад у групі компаній Axiata (Куала-Лумпур, Малайзія), в тому числі посади керуючого директора компанії ADA Indonesia, директора з продажу та директора з маркетингу в мобільних операторах XL Axiata (Індонезія) і Smart Axiata (Камбоджа). До приходу в Axiata Кірілл обіймав керівні посади в кількох транснаціональних компаніях, таких як Samsung, Philips і Siemens в Східно-європейському регіоні.
Анна Власова
керівниця Школи HRM, професор Київської школи економіки, кандидат економічних наук, консультант понад 100 українських та міжнародних компаній, більше 20 років проводить програми професійного розвитку менеджерів.
Анна Толмачова
HRD METRO Cash & Carry Ukraine, SHRM-SCP, CIPD L&D, сертифікований коуч. ТОР Global Most Inclusive HR Influencers list by Social Micole (2020) TOP-100 Global HR Influencers List by Engagedly (2020) “35 before 35” 2019 (delo.ua) «ТОP-20 HRs in Ukraine» 2019 (“Business” Magazine)
Анна Метельська
Консультантка з психічного здоров’я та добробуту в організаціях. Співзасновниця проєкту “Mental Health for Business” та конференції «Mental Health and Emotional Wellbeing for Business». Консультантка в методі Позитивної крос-культурної психотерапії. Членкиня Всесвітньої Асоціації Позитивної Крос-культурної Психотерпії (WAPP), Української спілки психотерапевтів (УСП), Української Асоціації Позитивної Кросс-культурної Психотерапіїї (УАПП). Продовжує навчання на психотерапевтку (довгостроковий проект 2018-2021 рр.). Засновниця коучінг-студії «Крок-за-Кроком». Організаційнийна коучка-консультантка, лайф коучка, коучка по здоров’ю. HR консультантка з 16+ років досвіду у бізнесі (авто бізнес, консалтинг, ІТ). Менторка для HR-ів та People Manager-ів.
Тетяна Петруха
Експерт з побудови сервісу для різних організацій, сертифікований тренер Service Quality Institute, учасник навчальних програм ZAPPOS. Викладач в Lviv Business School (LvBS)
Віктор Рубльов
Директор з розвитку «Бізнес Радіо», тренер з розвитку можливостей мозку та особистої ефективності, автор проекту БРЕЙНХАКЕР, продюсер радіошоу «МОТИВ», входить в ТОП-3 корпоративних тренерів України.
Володимир Дегтярьов
Співвласник і CEO PR агентства Newsfront, автор курсу «Персональний бренд», викладач з PR, сертифікований Chartered Institute of Public Relations, executive coach. Серед клієнтів агентства - АВТ Баварія, Danone, Lenovo, Оболонь, GlobalLogic, Офіс культури і туризму Туреччини, Blablacar, Takeda, Servier і десятки інших міжнародних і українських компаній. У вільний від роботи час займається фрідайвінгом, тріатлоном, бігом на довгі дистанції і бразильським джіу-джитсу
Алла Заднепровська
Founder & CEO Міжнародної Консалтингової Групи «Живе Діло» Автор і ведуча Міжнародної Інтегральної Коучинг Школи (акредитована
за стандартом ACSTH ICF) Коуч перших осіб і ТОП-команд
Людмила Савицька
HRD Bayadera Group, «ТОП-20 лучших HR-управленцев Украины» та «30 кращих HR-директорів України за версією "ТОП-100. Рейтинги найбільших". Досвід роботи на управлінських посадах в УБА-Консалтинг, Автоімпекс, Крокус-М, Тейлор Нельсон Софрез Україна, Український Медіа Холдинг.Успішний досвід ведення масштабних проектів в області HR за напрямками: «Корпоративна та організаційна культура», «Кадровий резерв і оцінка потенціалу», «Оцінка ефективності», «Залучення персоналу і лояльність», мотиваційні програми для співробітників компанії.
Катерина Бандуровська
HRD COMFY. Раніше HRD Letyshops та HRBP Luxoft Ukraine. Амбасадор HR-професії. Засновник професійної спільноти HR-Go! Community. В темі HR з 2010 року.
Ірина Гнутова
HRD Union Group, («‎Золотий Вік», «‎Золота Країна», «‎Срібний Вік», SRIBNA KRAINA, Dominant Diamonds, Brilliant, ТехноSale, «Ломбард «‎Партнер»), у штаті якої працюють понад 2000 співробітників по всій Україні. Під керівництвом Ірини в Union Grop відбувається трансформація корпоративної культури.Ірина понад 15 років працює в галузі управління персоналом в приватному та державному секторі, викладає, консультує, реформує й виступає на HR-конференціях. Засновниця та директорка консалтингової компанії HaRizMa, співзасновниця проєктів HR Retreat, Restart бізнесу.
Лілія Бушіна
Заступник генерального директора з персоналу, Укрпошта. Досвід у сфері управління персоналом уже понад 17 років. Серед компаній, де Лілія очолювала HR-напрям: Tetra Pak Ukraine, Weatherford Ukraine, Метінвест.
Юлія Пилипенко
HRD Raiffeisen Bank. З відзнакою закінчила Київський національний лінгвістичний університет. Отримала професійну освіту в сфері управління людськими ресурсами в рамках програм в бізнес-школах Великої Британії, Канади і США: має диплом адміністративного управління в бізнес-школах INSEAD і Wharton, а також сертифікати по роботі з персоналом в University of Leicester і Grant MacEwan.
Юлія Головко

Менеджер практики People Advisory Services, Ernst & Young LLC в Україні.

Юлія спеціалізується на наданні консультаційних послуг з питань управління персоналом, включаючи управління винагородою, побудову грейдингових структур та систем змінної винагороди, а також аналізі ринку праці.

Наталія Ткаченко
Старший консультант практики People Advisory Services, Ernst & Young LLC в Україні. Наталія спеціалізується на наданні консультаційних послуг з питань управління персоналом, включаючи організаційний дизайн та підвищення ефективності HR функції, управлінні змінами та аналізі ринку праці
Валентина Христенко
Human Capital директорка INTERTOP Ukraine
Ярослав Гуменюк
Brand Ambassador, CMO robota.ua, MBA IE Business School (Madrid), Викладач Стратегічного та Діджитал Маркетингу Chartered Institute of Marketing (London), Більше 20 років в маркетингу, працював в 5 країнах, 12 індустріях, з більш ніж 30 брендами, в тому числі Наше Радіо, Ласуня, Олімп, Білайн, Київстар, Воля, ПУМБ, Укртелеком, Ківі і Ельдорадо
Анна Добринець
HRD Imperial Tobacco в Україні (частина Imperial Brands). Понад 20 років професійного досвіду в міжнародних компаніях у сферах: рітейл, фарма, виробництво та FMCG. 6 років на керівній посаді в управлінні департаментом HR. Має міжнародну сертифікацію Senior certified professional (SHRM-SCP). За версіями видань delo.ua та business.ua увійшла до ТОП-10 HR директорів України. Голова EBA HR комітету.
Ігор Фінашкін
CEO та креативний директор IAMIDEA та HUMANZ. Створював HR-бренд INTERTOP «Людинізація» та HR кампанію COMFY «Ти Наш»
Дар'я Залата
Заступниця HRD в групі компаній Union Group («‎Золотий Вік», «‎Золота Країна», «‎Срібний Вік», SRIBNA KRAINA, Dominant Diamonds, Brilliant, ТехноSale, «Ломбард «‎Партнер») Керівник L&D-напряму ГК Union Group, авторка освітніх проєктів для співробітників усіх ланок, викладачка, фасилітаторка.
Галина Рашевська
Head of Recruitment Vodafone Ukraine
Понад 17 років в галузі управління персоналом (FMCG, Banking, Telco). Успішний досвід реалізації проектів в сферах пошуку, оцінки та розвитку талантів, EVP, Internship
Павло Ковальський
Психолог і консультант з управління, бізнес-тренер, експерт з Психографії, стрес-експерт. Член асоціації Psychographie Initiative e.V. в Німеччині, Штутгарт. Сертифікований тренер курсів: «Постановка цілей, пошук можливостей, рішення проблем», «Управління конфліктами», «Психографія, типологія особистості», «Консультування орієнтоване на рішення», Німеччина, Штутгардт.
Тетяна Ломакіна
Радниця-Уповноважена Президента України з питань безбар'єрності
Олександр Зайома
Тренер з публічних виступів та спічрайтер. Олександр працює з ТОП українськими та міжнародними компаніями та їх керівниками: Raiffeisen Bank, Parimatch, Luxoft, robota.ua, Vodafone, MacPaw, Genesis, TEVA, ДТЕК, Global Logic, FOZZY, PWC.
Тетяна Давидова
Chief Talent Officer at Parimatch Tech. Тетяна приєдналася до Parimatch Tech у 2019 році. Під її керівництвом в компанії розпочався глобальний процес автоматизації і впровадження новітніх HR-практик та процесів. До Parimatch Tech Тетяна 15 років працювала на посаді HR officer в ІТ: була керівником Global HR в одній з найбільших міжнародних компаній з розробки ПЗ для індустрії розваг – Playtech. Після поглинання компанії Snaitech у 2018 році була відповідальна за 6 500 співробітників.
Світлана Кончаніна

Керівник Департаменту із залучення та розвитку талантів, Київстар. З 2019 року окремо був виділений та почав активно розвиватися напрямок по роботі з брендом роботодавця (EVP).Зі своєю командою започаткувала та реалізувала унікальні проєкти: Digikids (івент для дітей співробітників), Start Yourself (профорієнтація для підлітків), Internship (стажування для молоді), Returnship (стажування для людей з великою перервою в роботі), Pre-Onboarding та Onboarding в умовах віддаленої роботи.

В якому форматі проходитиме HR Camp 2021?
HR Camp — це практична конференція нового формату, в якій передбачено:

Перша частина

Проведення загальних лекцій для всіх гостей у першій половині дня
Початок
08:15 – 08:45
Йога з видом на море
08:45 – 09:00
Перерва
09:00 – 09:30
Реєстрація та ранкова кава
Загальний потік
Модератор
Павло Ковальський
Психолог і консультант з управління
09:30 – 09:40
Офіційне відкриття
Кірілл Манковскі
СЕО robota.ua
09:40 – 10:25
Мислити по-іншому: глобальне, абстрактне, системне та аналітичне мислення
Анна Власова
Керівник Школи HRM, професор Київської школи економіки, консультант понад 100 українських та міжнародних компаній.
10:25–11:25
Баланс між особистим життям та кар’єрою. Реальність чи ілюзія?
Марія Єфросиніна
Ведуча, громадський діяч, Почесний Посол ООН
11:25 – 12:00
Кава-брейк
12:00 – 13:00
Навіщо українському бізнесу Inclusion & Diversity
Панельна дискусія
Модератор: Тетяна Ломакіна, Радниця-Уповноважена Президента України з питань безбар'єрності

Лілія Бушіна,Заступник генерального директора з персоналу, Укрпошта
Анна Толмачова, HRD METRO Cash & Carry Ukraine
Галина Рашевська, Head of Recruitment Vodafone Ukraine
Світлана Кончаніна, Керівник Департаменту із залучення та розвитку талантів, Київстар
13:00 – 14:00
Обід

Друга частина

Чотири різні потоки після обіду — лекційний та практичні воркшопи
Учасники заходу матимуть можливість обирати потік, який хочуть відвідати.

Вечірня програма

Main Stage
18:00 – 18:15

Завершення офіційної частини HR Camp

Кірілл Манковскі
СЕО robota.ua
18:15 – 19:15

Фуршет та коктейлі

19:15–21:30
Шоу-програма, конкурси та розіграші подарунків від партнерів та robota.ua
21:30 – 23:00

Запальна дискотека

Участь у конференції HR Camp — це
Взаємодія з бізнес-аудиторією
Практичний контент
Нетворкінг з колегами по ринку
Корисні контакти
Зміцнення особистого бренду та бренду роботодавця
Розвиток ринку праці України
Неповторна атмосфера Одеси
Нові ідеї, натхення та мотивація
Сюрпризи від партнерів та robota.ua
Вартість
учасник
учасники
учасники
3
2
1
4
учасники та кожен наступний квиток
5 890* грн
10 980* грн
15 300* грн
4 890* грн
*вартість з урахуванням НДС
robota.ua — це перша онлайн-платформа
з пошуку роботи в Україні.
Наша місія — допомагати пошукачам та роботодавцям знаходити один одного якомога швидше, простіше та з найменшим стресом.
За останній рік майже 60 000 роботодавців знайшли співробітників завдяки можливостям, які ми надаємо.
robota.ua — це:
найбільша база резюме в Україні (понад 3,4 млн резюме)
близько 500 000 вакансій щороку
перший мобільний додаток для пошукачів
інноваційні технологічні офіси у Києві та Чернігові
зручний та сучасний інтерфейс
250 закоханих у свою роботу професіоналів
24/7 моніторинг ринку праці у Прозорій Роботі
Партнери
Ми дотримуємось правил безпеки
Відкрита тераса
Температурний скринінг
Засоби індивідуального захисту
Медична допомога
Індивідуальний посуд під час кава-брейків
Локація: Одеса, Buddha Beach
З нетерпінням чекаємо зустрічі з вами 16 липня, на оновленому HR Camp 2021! А перший, хто знайде там велику жовту качку, отримає подарунок :)


Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Made on
Tilda